.

.

Есен Mens Панталони XXXXL Секојдневен Панталони+Бесплатно Појас Директно Голема Големина Ман Товар Панталони Машки Мажите Облека Botton Панталони

Есен Mens Панталони XXXXL Секојдневен Панталони+Бесплатно Појас Директно Голема Големина Ман Товар Панталони

DEN 1742.00 DEN 2488.80

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница за промет на Големо и промет на мало со
Ние со добра услуга и висок квалитет на производот Да се задоволат потребите на купувачите. Квалитетот на производот апсолутно гаранција . На клиентите е нашиот бог , ќе биде искрен со едни со други. Тука, во мојот шопинг гаранција сте задоволни. Ќе биде во разумна цена за да се купи добар производи и добра услуга .Ви посакувам среќен шопинг.
Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со нас.
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
3.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
4. модел фото за референца,pls се види вистинската боја на откажам облека, фотографија.ви благодариме
Ви благодариме за вашето разбирање .
5 . Ве молиме овозможи 1-2.5 cm грешка . Ви благодариме .
Превозот Термини :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Половината Големина(во инчи):
2.49-3.14
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Карго Панталони
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
AFS2825A-JJ85
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
ZHAN ДИ JI СТП
боја:
Темната војска зелена , Црна , сива .
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL .

Избор на клиент