.

.

Бесплатен Превозот Длабоко ритам топката лежишта 635zz 2z имајќи

Бесплатен Превозот Длабоко ритам топката лежишта 635zz 2z имајќи

DEN 748.00 DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма


Модел
635 ZZ
ГОЛЕМИНА
(mm)
d
5
D
19
Б
6
Нето Тежина : 0.08 килограми
Материјал
имајќи челик
Deliverydate
3-7 Дена
Производ прикажување слики
Пакувањето на производот слики

Главните карактеристики

Материјал:
Челик
Бренд Име:
HWB
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Ве молиме одберете која печат топката имајќи:
6000 6000 2rs,6000zz,2z

Избор на клиент