.

.

Мажите Footful Лак Поддршка Табани Рамни Чевли Влошки Со Cuttable Дише Пот-Absorbant Тешко Носи Deodorization СТП НОВИ

Мажите Footful Лак Поддршка Табани Рамни Чевли Влошки Со Cuttable Дише Пот-Absorbant Тешко Носи Deodorization

DEN 121.00 DEN 149.76

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : СТП Материјал Количина : 1pair Боја : Сребро & жолта Со сечење големина линија за големината на вредноста Димензии : Должина : 28.5 cm/11.2 инчи; Ширина на пета : 7cm/2.7 инчи; Ширина на предниот дел : 9.5 cm/3,7 инчи; Пред висина : 0.5 cm/0.2 инчи; Пета висина : 0.7 cm/0.28 инчен Големина : машки : ЕУ 40-46, НИ 7.5-12.5; велика БРИТАНИЈА 6.5-11.5 Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 X 1 пар Мажите Footful Лак Поддршка Табани Рамни Чевли Влошки Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5
Тип На Објект:
Табани
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Хард-Носи,Пот-Absorbant,Дише,Deodorization
Материјал:
PU
Број На Модел На:
d8518
Бренд Име:
THINKTHENDO

Избор на клиент