.

.

KSOL 10pcs 8 x 22 x 7mm Скејтборд Скутер Ролер Блејд Лежишта Тркала ABEC-5 608ZZ

KSOL 10pcs 8 x 22 x 7mm Скејтборд Скутер Ролер Блејд Лежишта Тркала ABEC-5 608ZZ

DEN 229.92

Пристапност
Во достапна форма


Сосема Нов и висок квалитет, Направени од Јаглероден Челик Широка лого,економски и стандард. Лесен За Инсталација И Замена Помалку Триење, Повисоки Брзини. Издржливи & Изолација Сосема Нов и висок квалитет
Изработена од Јаглероден Челик
Распространета лого,економски и стандард.
Лесен За Инсталација И Замена
Помалку Триење, Повисоки Брзини. Издржливи & Изолација
Големина на : Внатрешен дијаметар : 8mm
Надворешниот дијаметар : 22mm
Дебелина : 7mm
Количина : 10pcs
Пакет се вклучени :
1x Сет (10pcs) Топката Лежишта
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент