.

.

18mm Watchband Брзо Ослободување Pin за Asus ZenWatch 2 WI502Q 45mm Жените Huawei Види 2015 Нерѓосувачки Челик Бенд Рака Хривнија

18mm Watchband Брзо Ослободување Pin за Asus ZenWatch 2 WI502Q 45mm Жените Huawei Види 2015 Нерѓосувачки Челик

DEN 508.00 DEN 508.32

Пристапност
Во достапна форма

18mm Брзо Ослободување Watchband Нерѓосувачки Челик за Asus Zen Watch 2 WI502 Q 45mm Жените 2015 година, за Huawei се Види во 2 Бои : Црна, Сребрена ЦРНА, СРЕБРЕНА Карактеристики : - Ширина : 18mm - Должина на : 175mm - Боја : Црна, Сребрена - Направени од таписерии од не ' рѓосувачки челик, - го Персонализирате вашиот види, и удобен за носење - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб - Една страна притиснете тока, здрав и никогаш не падне - Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака! Компатибилен со : - за Asus Zen Watch 2 (1.45"/45mm) WI502 Q Жените 2015 година - за Huawei се Види Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin. Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка на едниот крај(предвид насока), се движи линк тесно доволно, така што на pin може да оди во дупка во другиот крај, а "ПРЕС" pin лесно од страна на средниот дел на види алатка, додека pin-от е се уште. Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар

Главните карактеристики

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Виткање Затворач Тока
Број На Модел На:
Брзо Ослободување 18mm за Asus Zenwatch 2 Жените (1.45 / 45mm) до 2015
Бендот Должина:
И 17,5 см

Избор на клиент