.

.

Nema34 stepper Моторни Планетарниот Намалување Сооднос 4:1 со nema34 моторни 86x80 4А -, планетата менувачот 86 моторни брзина редуктор,Висок вртежен момент

Nema34 stepper Моторни Планетарниот Намалување Сооднос 4:1 со nema34 моторни 86x80 4А -, планетата менувачот

DEN 4752.00

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
1 PCS X Nema34 Планетарниот Намалување Сооднос 1 : 4 со моторни 86x80
Answer : ___________________________ Note :
Ние, исто така, имаат сооднос со 1 : 6, 1 : 10, 1 : 16, 1 : 20,1 : 30, ако имате потреба од нив, ве молиме контактирајте со нас.
Параметарот :
Фаза : 2
Чекор Агол : 1.8 сте
Напон : 2.8 v
Актуелни : 4А -
Resistence : За 0,7 Ω
Inductance : 3m H
Држење Вртежен Момент : 4.0 Nm
Вратило Дијаметар : 14mm
Параметарот :
Намалување Размер : 1 : 4
Текст Окно : 14mm со 5mm копче
Должина : 76mm
Ширина : 86mm
Излез Окно : 16mm со 5mm копче
Излезен вртежен момент : 40 Nm
Превозот услови
Нашите производи се продаваат низ целиот свет.
Но, ако вашата земја е потешко за транспорт на стоки, ве молиме контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена.
Плаќање
Ние прифаќа paypal кредитни, банкарски трансфер, western union итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7days календарски дена од денот на аукција крајот на времето.
Проблеми И Повратни Информации
Ве МОЛИМЕ НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Вашето задоволство е многу важна за нашата продавница, па ве молиме контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации.
Ви благодариме многу однапред .
Наплата
Ако не сте задоволни со нашата пакет како производи е штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш.
Ако е можно, ве молиме да се земе некои фотографии или да се направи еден мал видео за тоа. Тоа ќе ни помогне да се решат проблемите.
Забелешка
Ние може да произведе производ според нашите клиенти дизајн.
Ако ти треба нешто е многу посебен, ве молиме контактирајте со нас за тоа.
Ние сме спремни да ви помогнат околу тоа.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Бренд Име:
G-ДЕНАР МАШИНА
Излезен Вртежен Момент:
40N.м
Излезна Брзина:
750rpm
Номинална моќност:
1000W
Текст Брзина:
3000RPM
Број На Модел На:
PX86N004
Gearing Аранжман:
Планетарните
Намалување На Односот На:
1
Текст Окно:
14mm
Клучот За Внесување:
5mm
Должина:
76mm
Ширина:
86mm
Излез окно:
16mm
Копче За Излез:
5mm
Моторни Големина:
Nema34 86x80
моторни тековната:
4A

Избор на клиент