.

.

Мастило сликарство на пеперутки летаат наоколу Винил Decal Лаптоп Налепница За DIY Macbook Pro Air 11 13 15 инчен Лаптоп Кожата

Мастило сликарство на пеперутки летаат наоколу Винил Decal Лаптоп Налепница За DIY Macbook Pro Air 11 13 15 инчен

DEN 336.00 DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ,Супер-тенок.
(2) Прецизност-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note : Ова е decal налепница која само што ја покрива областа на дизајнот, тоа не е целосна кожата за да се покрие целата задница
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc

Главните карактеристики

Апликацијата Лаптоп Големина:
11, 13, 15
Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Sanalyn
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Боја Шема Налепници

Избор на клиент