.

.

Моден Жените Дами Вечер Секси Партија Завој Bodycon Мини Фустан Кратко Sleeve Женска Дами Кратки Фустани

Моден Жените Дами Вечер Секси Партија Завој Bodycon Мини Фустан Кратко Sleeve Женска Дами Кратки Фустани

DEN 286.00 DEN 348.96

Пристапност
Во достапна форма


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените мода лето облечи
Стил : Секси кратки мини фустан Материјал : Полиестер
Пакет се вклучени : 1x фустан
Големина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Колковите cm) Должина(cm) S 6-8 4-6 75 66 75 85 М 8-0 6-8 80 70 80 86 L 10-12 8-10 85 76 85 87 XL 12-14 10-12 90 80 90 88
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Жените Дами Bodycon Мини Фустан
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Есен
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Избор на клиент