.

.

10 Компјутери DN16 DN20 Цевки Вклучите 1/2 3/4 Женски Навој Конектор Бодликава Пластични Вода Цевки Конектори за Наводнување Систем Делови

10 Компјутери DN16 DN20 Цевки Вклучите 1/2 3/4 Женски Навој Конектор Бодликава Пластични Вода Цевки Конектори

DEN 322.00 DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма


Оваа Помине преку Конектор е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места. Производи со користење на нови високо-квалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век. Тоа се широко прифатени од страна на корисниците. Тип 1 Конекција големина:1/2',DN16 Тип 2 Конекција големина:3/4',DN16 Тип 3 Врска големина:1/2',DN20 Тип 3 Врска големина:3/4',DN20 Пакување : 10 Парчиња ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Главните карактеристики

Дијаметар:
1I2 да 16mm, 3I4 за 16 mm, 1I2 да 20mm, 3I4 до 20 mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Стандард:
Din
Број На Модел На:
Внатрешната нишка Конектори
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Внатрешната нишка Конектори
Градина Вода Конектор Тип:
Помине низ Конектори
Тип 1 Конекција големина:
1/2' DN16
Тип 2 Конекција големина:
3/4' DN16
Тип 3 Врска големина:
1/2' DN20
Тип 4 Врска големина:
3/4' DN20
Sprinkler Тип:
Црево Конектор Цевка
Конектор тип:
Опрема за наводнување
Под-тип:
вода црево конектор

Избор на клиент