.

.

AOLIKES 2 ПАРЧИЊА/Многу Салата Спорт Wristband Фитнес Тегови Обука Зглоб Поддршка Ремени Обвива Со Рака Моќ Бендови Хоризонтална шипка

AOLIKES 2 ПАРЧИЊА/Многу Салата Спорт Wristband Фитнес Тегови Обука Зглоб Поддршка Ремени Обвива Со Рака Моќ Бендови

DEN 173.00 DEN 230.88

Пристапност
Во достапна форма


AOLIKES 2 ПАРЧИЊА/Многу Салата Спорт Wristband Фитнес Тегови Обука Зглоб Поддршка Ремени Обвива Со Рака Моќ Бендови Хоризонтална шипка
Спецификации : Бренд : AOLIKES Материјал : се Водат памук+Лента Боја : Црна/Сина Големина : Слободни,Adustable,одговараат за врвка за околу периметарот : 15-25cm Производ Должина : 39cm Ширина : 6.7 cm Погоден : Теретана,Фитнес,Кревање и други спорт
Пакет се вклучени : 1 Pair Wristband

Главните карактеристики

Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Универзална
Број На Модел На:
A-7638
Материјал:
се водат памук+лента
Име:
Врвка За Околу Поддршка
Големина:
free,adjustable
костим за врвка за околу perimete:
15-25cm
боја:
црна/сина
Производ должина:
39cm
Ширина:
6.7cm
одговараат спорт:
Fiitness,теретана,кревање,Гира,дигање

Избор на клиент