.

.

LAMOON 2017 Нова Романтична Вистински Природен Коло Зелена Смарагд Детелина S925 Прстени 925-Sterling-Сребрена Jewellry за Жените Девојка LMRI058

LAMOON 2017 Нова Романтична Вистински Природен Коло Зелена Смарагд Детелина S925 Прстени 925-Sterling-Сребрена

DEN 564.00 DEN 940.32

Пристапност
Во достапна форма


【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Детелина Смарагд Прстен
【Главниот Камен】 : Круг На Смарагд
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
Број На Модел На:
LMRI058
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
LAMOON
CertificateType:
ГТЦ
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Избор на клиент