.

.

5 Парови Жените Брод Sock Бонбони Солидна Боја Мали Флорални Симпатична Жените Чорапи Лето Есен Дише Трајни Sock Влечки Meias

5 Парови Жените Брод Sock Бонбони Солидна Боја Мали Флорални Симпатична Жените Чорапи Лето Есен Дише Трајни Sock

DEN 302.00 DEN 487.20

Пристапност
Во достапна форма

Име Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Големина 35-39 Стил Едноставна,Симпатична,Мода,Удобно,Убави Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Удобно,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара/многу
5 Парови Жените Брод Sock Бонбони Солидна Боја Мали Флорални Симпатична Жените Чорапи Лето Есен
Дише Трајни Sock Влечки Meias Материјал : Памук,Spandex,Полиестер; Модел : Мали Цвеќиња; Стил : Едноставен,Симпатична,Секојдневен,Мода,Уредно; Пол : Жени,Жени,Девојки,Дами; Повод : Забава,Шопинг,Училиште Sock; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Удобно,Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот; Пакување : 5 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа.
Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики
и стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 беа 25,5 25 26 26.5 27 27.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.5 7 8 9 8.5 9.5 10 10.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.5 7.5 7 8 9 8.5 9.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 23.5 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 6 6.5 7.5 7 8 8.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 7

За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе
опциите за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете
плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60
дена,EMS 7-20days.
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим, секоја промена
момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте
трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,и тогаш ние
ќе ви помогне да ги пратите на тоа.
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамична информација,
пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или
пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати
нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,
ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
LKLJJ0312
датум:
20170823
sock боја:
Беж,Светло Сива,Зелена,Црвена,Црна Чорапи
sock стил:
Прекрасен,Едноставен,Мода,Уредно Sock
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише,Анти-бактериски,Deodorant Чорапи
Пакување:
5 Парови Sock
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
10 $
Големина:
35-39

Избор на клиент