.

.

Светиот Семејство 60x70cm Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3D Дијамант Крстот Бод Везови

Светиот Семејство 60x70cm Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3D

DEN 1199.00 DEN 1498.56

Пристапност
Во достапна форма

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. По-продажбата. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
[Совети]
1. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Превоз : Нашите производи се од Кина. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. не квалитет проблем). Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
Сценско ко Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Референца пред операцијата чекори. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.

Главните карактеристики

Рамка:
No
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Религија
Бренд:
CX
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
60x70cm

Избор на клиент