.

.

ПАЛКА ЗАДНИТЕ ТРКАЛА ЦЕНТАР ИЗОЛАЦИЈА ЗА KTM SX SX-F SXF XCF XC-F 125 250 300 350 400 450 SX125 SX250 SX350 SXF125 SXF250 SXF350

ПАЛКА ЗАДНИТЕ ТРКАЛА ЦЕНТАР ИЗОЛАЦИЈА ЗА KTM SX SX-F SXF XCF XC-F 125 250 300 350 400 450 SX125 SX250 SX350 SXF125

DEN 648.00 DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма


11999 ЗА KTM ORNAGE ПАЛКА ЗАДНИТЕ ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА ЗА KTM DIRT BIKE
Се продаваат како еден сет, на левата и десната страна на задната оска Интегрирани усна да се спречи паѓање од печат во текот на отстранување Полесни и потрајни од акции изолација ЦПУ машински и елоксирани 6061 алуминиум Работи со Акции ОЕМ хабови само
125-450 SX/SX-F/XC-F 13-14
125-450 SX/SX-F 15-16

Главните карактеристики

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Прирабници
Име На Модел:
B09121026
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Spacer
боја:
Портокал
Модел:
KTM
Позиција:
Задните

Избор на клиент