.

.

Бела 2018 Евтини Деверуша Фустани Под 50-линија Еден рамо Кат Должина Chiffon Beaded Долго Свадба Партија Фустани

Бела 2018 Евтини Деверуша Фустани Под 50-линија Еден рамо Кат Должина Chiffon Beaded Долго Свадба Партија Фустани

DEN 2577.00 DEN 2832.00

Пристапност
Во достапна форма

Конкурентна Цена.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални со твоите под носат пред купување на било gown онлајн. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате. W hether можете да изберете стандардна големина или ни даде вашиот сопствен мерења, сите наши фустани, костуми се лично прилагодена за вас од нула. Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распрашајте се прилагоди за да ви помогне да се измери тоа внимателно. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност. Големина Прашања ве Молиме да се свесни дека поради природата на рачно производство е потребно, заврши gown може да се разликува од околу 1" во која било насока на одредени мерења.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори, display settings.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Pleat,Beading,Кристално
Вистински Слики:
Yes
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Број На Модел На:
007
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Избор на клиент