.

.

100pcs PL75-Е2 1.0 mm Кол 33.3 mm Должина Метал Пролет Притисок Тест Сонда Игла

100pcs PL75-Е2 1.0 mm Кол 33.3 mm Должина Метал Пролет Притисок Тест Сонда Игла

DEN 482.00 DEN 507.36

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ Тест Сонда Целокупната Должина 33.3 mm Игла Цевка Кол 1.0 mm Главата Кол 1.3 mm Минимум Тест на Далечина 1.91 mm Пакет Содржина 100(+/-2%)компјутери x Тест Сонда Материјал Метални Игли Покрие Кол 1.32 mm Дупчење Големина 1.3-1.35 mm Боја на Тон Злато, Сребро на Ѕвонење

Главните карактеристики

Избор на клиент