.

.

608 Целосна Керамички Лого ( 1 парче ) 8*22*7 мм ZrO2 Материјал 608CE Сите Циркони Керамички Топката Лежишта

608 Целосна Керамички Лого ( 1 парче ) 8*22*7 мм ZrO2 Материјал 608CE Сите Циркони Керамички Топката Лежишта

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


608 Целосна Керамички Топката Лого, внатрешен дијаметар е 8мм, надворешниот дијаметар е 22mm и ширина е 7mm, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации, Имајќи е направен од Керамички.
Предмет : 608 Целосна Керамички Топката Имајќи
Type : Full Керамички Топката Имајќи
Кафез : PTFE
Топки : Zr O2 (Циркониум Оксид)
Внатрешна/надворешна трки : Zr O2 (Циркониум Оксид)
Димензии : 8мм х 22mm x 7mm/Метрички
Количина : 1 КОМПЈУТЕР

Главните карактеристики

Број На Модел На:
608 Целосна Керамички ZrO2
Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
8x22x7mm
Бренд Име:
FUSHI
Материјал:
ZrO2 Керамички
Премази:
Не-магнетни
Структура:
PTFE Кафез

Избор на клиент