.

.

TeckNet Omni Мини 2.4 G Безжична Глувчето, 18 Месец на животниот Век на Батеријата, 3 Прилагодливи DPI Нивоа: 2000/1500/1000 DPI, Нано Приемникот(виолетова)

TeckNet Omni Мини 2.4 G Безжична Глувчето, 18 Месец на животниот Век на Батеријата, 3 Прилагодливи DPI Нивоа:

DEN 767.52

Пристапност
Во достапна форма


Нашата служба за корисници отворање часа се помеѓу :
СИТЕ e-mail пораки ќе биде да одговори во рок од 24 часа
Понеделник - Петок.4 G Безжична Глувчето, 18 Месец на животниот Век на Батеријата, 3 Прилагодливи DPI Нивоа : 2000/1500/1000 DPI, Нано Приемникот(виолетова)
Teck Net Безжичен Глушец M005 :
Сигурен безжичен глушец кој е мазна патник. Ние сме тука да ви помогнеме!
Да ни испратите порака, ве молиме кликнете на "Контактирајте со Продавачот" да ни испратите порака, ние сме посветени сервисот за тимот да одговори на сите прашања може да имате. Ние сме тука да ви помогнеме!
Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас на прво за да се добие врати за ставање во промет, етикета и инструкции за тоа како да се врати на купување. Ве молиме контактирајте со нас да побарате помош. Контакт
Да се најчесто поставувани прашања, ве молиме обратете се на ИСПОРАКА и ВРАЌАЊЕ на информации делови наоѓа на нашата огласи .
Мали Приемник :
Тоа е толку мал што може да го приклучок во USB-порта и да заборавите за неа.
Се чувствувате-добар Фактор :
На contoured дизајн и да се чувствува добро во десната рака и нуди поголема удобност од touchpad. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака (ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Значи, ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со Tecknet производ, нашите пријателски услуги на клиентите тим ќе оди надвор од нивниот начин да се обезбеди вашиот проблем е целосно да се реши. Ние сме водени од страста да се создаде иновативен, со високи перформанси производи кои ќе го направат вашиот живот полесно и повеќе пријатно искуство. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.
Современиот живот доаѓа со современите проблеми.
Погрешни Производи : Ние го правиме акции резервни делови, и се во можност да испратите замена на делови.
Џеб-Големина На Глувчето :
Teck Net Omni M005 cordless глувчето е дизајниран да ултра-преносни со џеб-подготвени, екстра-мали дизајн. Со 18 Месеци од животот на батеријата, можете да го речиси заборавајте за менување на батерии. Chia Пост Воздух Mail : 2-8 недели.* Батеријата може да се разликуваат врз основа на корисникот и КОМПЈУТЕРОТ услови. Teck Net е решение
Испорака Ракување / Despatch време = 1 работен ден
Бесплатни Економија Превозот За Светот (3-90 дена според различни земјата) ние не ги понудиме следниве Експрес испорака Услуга
1.
Plug&Play Едноставност :
Не софтвер, без нервози—можете едноставно да го приклучиш во мали нано приемникот и да започнете да го користите вашиот глушец веднаш. Можете да сурфате на Интернет со поголема удобност и леснотија.
Размена : Ако вашето купување се развива грешка во рамките на важечките гарантен период, ние може да понуди една замена за исти или слични производи, во зависност од нашите сегашни Штекер акции. Оттогаш, компанијата расте и да стане еден од водечките провајдери на додатоци за лични компјутери и дигитални медиуми.
Teck Net Omni Мини 2.
Tru Wave Прецизност :
Teck Net Tru-Бран прецизност значи дека ќе уживате во неспокојот следење на само за повеќето површината. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ако сте во можност да го решат проблемот, ве молиме ги споделите со нас веднаш .4 GHz Wifi Конективноста :
Ќе се добие на сигурност на кабелот со cordless практичноста и слободата—брз пренос на податоци и практично нема застои или испуштања од најмногу 15 МИЛИОНИ далеку.

Главните карактеристики

Тип:
2.4 Ghz Безжична
Стил:
Прст,3D,Мини
Број на Ролки:
1
Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Бруто тежина:
80g
DPI:
2000 година
Рака Ориентација:
Право
Број на Копчиња:
4
Број На Модел На:
M005-виолетова
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
TECKNET
Времето на пазарот:
Декември-04
Тежина:
80g
DPI Резолуција:
2000/1500/1000
Wi-Fi Опсег:
5-15 МИЛИОНИ
Батеријата:
1 АА батерија (не се вклучени)
Пакување:
Мало Пакет
Број на Ролки:
1
Производи Статус:
Акции
Примена:
За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
15 милиони

Избор на клиент