.

.

Нови 21pcs/set Риболов Мами Мешани 4 Модел Topwater Попер Вештачки Мамки се Направи Добар Пластични Wobbler Риболов Справи со трговија на Големо

Нови 21pcs/set Риболов Мами Мешани 4 Модел Topwater Попер Вештачки Мамки се Направи Добар Пластични Wobbler Риболов

DEN 1075.20

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Попер Должина : покаже како слики Тежина : покаже како слики Длабочина : Topwater Боја : 21 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 21pcs мами ( Добар квалитет )

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
02-27-60-93

Избор на клиент