.

.

Едноставен Дизајн 50Pcs/Многу 25ММ Двете Еднострани Налепница Легура Круг Pendant Бронзена Плоча Копче Синџир Слика Носителот Накит Наоди Лента

Едноставен Дизајн 50Pcs/Многу 25ММ Двете Еднострани Налепница Легура Круг Pendant Бронзена Плоча Копче Синџир

DEN 478.00 DEN 582.24

Пристапност
Во достапна форма


Едноставен Дизајн 50 Pcs/Многу 25ММ Двете Еднострани Налепница Легура Круг Pendant Бронзена Плоча Копче Синџир Слика Носителот Накит Наоди Лента
1. Материјал : Цинк Легура
2. Големина : 25 MM
3. Место На Потекло : Произведено Во Кина ( Копно )
4. Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL..
5. Количина : 50 Парчиња
Испорака
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса ,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
Б. Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку Epacket за .Ако тоа е итна,можете да платите некои дополнителни превозот надомест,ние ќе ви го испратиме преку DHL,или ЕМС ПРОЗОРЦИ,ние добие голем попуст од курир,тогаш цената е многу добар.
В. Време во транзит
За Кина Пост Воздух Mail,тоа секогаш ќе се земе 15-35 дена да пристигнат. Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Ви благодариме.
D. Данок, Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на бесплатно или многу помала вредност данок врз увозот, Ние ќе ги прогласи за тоа како еден "Примерок" или "Подарок"или "монистра" со помала вредност.Ние не сноси никаква царина или данок.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот .Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Политика На Враќање&Процес
А Ако не сте задоволни со добиените стоки ,за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.
В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
F. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот.

Главните карактеристики

Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Бренд Име:
срдечни дизајн
Број На Модел На:
KQWB-517637
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Pendant
Is_customized:
Yes

Избор на клиент