.

.

Прекрасна Цртан филм Панда со Бамбус Прозрачна Switch Налепница Дома Декор на Животните Ѕид Налепница Деца Соби Светат во Темно Декорација Decal

Прекрасна Цртан филм Панда со Бамбус Прозрачна Switch Налепница Дома Декор на Животните Ѕид Налепница Деца Соби

DEN 58.00 DEN 72.00

Пристапност
Во достапна форма

Новодојдени
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Материјал : ПЕТ Големина : Околу 15cm*15cm Достапни стилови : Панда Бамбус YG (боја пред прозрачна е жолто-зелена), Панда Бамбус БИДЕ (боја пред прозрачна е беж), Панда Бамбус YG БИДЕ (видете опции) Пакување : 1pc Карактеристики : 1) самолепливи, може да се почитуваат врз мазна површина директно
2) Ќе биде прозрачна во темница по апсорбирање на сончевата светлина или светилка светлина
За големина на :
Како резултат на различните мерки, ве молиме прифатете 1~3cm грешки
За боја :
Различни компјутерски екрани може да прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Така, ве молиме да прифати разумен боја разлика
За прозрачна налепница : Не се апсорбира светла, не прозрачна. Ја апсорбира сончевата светлина или светилка светлина за неколку минути, место во темнината, тоа ќе прозрачна ве Молиме не го споредиме тоа со ламбата и спрејот, во спротивно ќе бидат разочарани, предизвика нејзината светлина е многу пониска отколку светилка На светлечки светлината бавно ќе ослабне, како времето одминува. Не грижете се! Reabsorb светлината, таа станува светла повторно
Земе како декорација материјали, ќе ти даде светлина и изненадување во темница!

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници,Тоалет Налепници,За Плочка
Стил:
Цртан филм
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
NICELET
Број На Модел На:
прекрасна цртан филм панда со бамбус прозрачна switch налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Животните
Сценарија:
Префрлете

Избор на клиент