.

.

Долгите Вечерни Фустани 2017 чипка Пром фустани кратки ракави Нов Дизајнер Стил О-Врат зелен Чипка Appliques формално партија облечи

Долгите Вечерни Фустани 2017 чипка Пром фустани кратки ракави Нов Дизајнер Стил О-Врат зелен Чипка Appliques

DEN 7680.00

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме не го отворите нов разговор, се додека не добиете мојот одговор, како што тоа би предизвикало доцнење да ми се одговори, бидејќи јас одговорат на моите пораки од најстарите до најновите еден. Венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики). Јас строго ги следат мерењата што ги добивам и јас спроведување на вашите сопствени потреби (ако има), како е можно како што практично може да се направи.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Иако јас се обиде да. Големина Грешки :
Ве молиме да се свесни дека поради природата на рачно производство е потребно, заврши gown може да варира околу 1. Ако сметаме дека на стока не е неисправна на било кој начин или е злоупотребена, тогаш стока ќе се испраќаат назад
за вас, без наплата.
фустани во нивната оригинална состојба-unworn, unwashed, непроменета, и неоштетени и мора да има ознаки непроменети и уште во прилог.
- Раш такси услуга (ако има) не се враќа. или, ве Молиме користете Trade Manager ме контактирате за било која од вашите прашања или прилагодување на барањата.
Ве молиме да се разбере.
- Ако вашиот мерења промени поради зголемување на телесната тежина или загуба. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
Но, поради природата на прилагодено нарачки, кога ќе го добиете вашиот фустан, можеби ќе треба мали измени. Квалитет Прашања : Враќање За Замена И Наплата
Сите се враќа мора да бидат испратени во рок од 5 дена од пратката се доставени. Сите мои фустани се направени за да цел и јас да ги направите во вашиот сопствен мерења со вашите сопствени потреби (ако ги има). Јас ви препорачуваме да го план за ситни измени со помош на локалните прилагоди на
Кога ќе го добиете вашиот фустан, ако нешто те прави несреќен, само дозволете ми да знам во 5 ДЕНА откако ќе го добиете вашиот пакет и ајде да зборуваме и да се разбере она што е проблемот.ние не може да се направи фустан иста како на сликата, ве молиме да се разбере ова, бидејќи тоа не е наш дизајн, но ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на секој клиент врвен квалитет. или, ве Молиме користете Trade Manager контактирајте ме. Ние обезбедуваме измена услуга за нашите клиенти, кои може да се испрати назад фустан и се облекуваат изменета во рок од 5 работни дена. ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете.3" во која било насока на одредени мерења.
**Налози направени во сопствени мерења се, исто така, обичај прави нарачки. Тоа е зошто тоа е многу важно за мене, ако го следат мојот мерење инструкции и да ги добиете со помош на Професионални се Прилагоди. Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 50%, ние ќе ги надомести само до износ еднаков на 50% од фустан е оригинална цена.
- Ако не го вратите вашиот фустан 5 Дена, по договор на враќање. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате.
- Сопствени стилови или цел со било прилагодување не се враќа. Прифаќаме само
1.
Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како еден нареди, може да се избере да се направи корекција на локално се прилагоди, во кој случај, ќе му ги надомести прилагодувањето трошоци додека трошоците не надминува оригиналната цена на фустанот од 50%.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Краток
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Beading,Чипка
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
forelsket
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Стил:
Секси
За прилики:
Матурска / партија / коктел / формално gown/Деверуша фустани
боја:
црвена ,слонова коска ,или бои во боја картичка
Ткаенини:
Чипка
Назад Дизајн:
Патент
Година:
2017
разубавувањето:
Монистра
Слика Тип:
Вистински Слики

Избор на клиент