.

.

KOSOO Авто Автомобил Wiper Ножот За Hyundai Terracan (2001-2007),22+20 2 парчиња Мека Гума ветробранското стакло Стакло Ножеви Автомобил Додатоци

KOSOO Авто Автомобил Wiper Ножот За Hyundai Terracan (2001-2007),22+20 2 парчиња Мека Гума ветробранското стакло

DEN 603.00 DEN 763.20

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
ЗА Hyundai Terracan
Година Модел : Од 2001-2007
ГОЛЕМИНА : 22"(550mm)+20"(500mm) за Возачот и Совозачот
Забележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.
Среќно и Имаат убав ден : )

Главните карактеристики

Објектот Должина:
22 and 20 inch
Име На Модел:
КО-XDQ-19
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Тежина:
0g
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Terracan-Година:
2002,2003,2007,2005,2001,2006,2004
Година:
2017Year
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Hyundai Модел:
Terracan
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
22 +20
Година:
2001-2007

Избор на клиент