.

.

100pcs НОВИ ANG ОРИГИНАЛНИ За LUMENS LED TV Апликација LED Светлото Edge LED Серија 1W 3V 7032 Кул бело LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Осветлување

100pcs НОВИ ANG ОРИГИНАЛНИ За LUMENS LED TV Апликација LED Светлото Edge LED Серија 1W 3V 7032 Кул бело LED LCD

DEN 491.00 DEN 522.24

Пристапност
Во достапна форма

ИМЕ на МОДЕЛ : A150 GKCBBUP5 A-2243 7032 LED Пакет Модел : Натоварени Количество 2000 PCS По Ролна Напред Тековната (АКО ) : 120m A Пулсот Напред Curren t1 (IFp) : 200m A Обратна Струја (IR) : u A Обратна Напон (VR) : 0.7-1.2 V (5m A) Моќ Дисипација (PD) : W Operatin Tgemperature (Topr) : - 40 +85 C ° Температура на Чување (Tstg) : -40 - +100 C ° Лемење Температура (Tsld) : Reflow Лемење : 260 C ° за 10secs Рака Лемење : 350 C ° за 3secs Junctio Tnemperature (Tj ) : C ° Напред Напон (VF) : 2.95 - 3.4 V (120m A) Светлосен Флукс (CD) : 9.86 - 13.84 CD (120m A) бранова Должина (nm) : 438.1 -455.9 nm (120 m A) Боја координати (CIE) : X : 0.2438 Y : 0.2059 Боја Корелација Температура (УПТ) : К CRI : ° агол на Гледање : 120°

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
A150GKCBBUP5A-2243 7032 LED 7032 1W 3V
тековната:
1W3V
сертификација:
CCC
Напон:
3V

Избор на клиент