.

.

Вшмукување GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага За Леново K8 Забелешка,Leagoo KIICAA Микс,Sharp Aquos S2

Вшмукување GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага За Леново K8 Забелешка,Leagoo

DEN 592.00 DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Количка За Мобилен Телефон За Во Автомобил Носителот
Направени од високо квалитетна ABS , 360 степени ротирачки
работел во автомобил табла, автомобил прозорецот
Клипот може да биде продолжен max 19cm., толку колку што вашиот уред ширина е под или еднаква 19cm,нашите носителот ќе биде употреблив.
можете да го поставете вашиот уред вертикална или хоризонтална врз основа на големината .
Тоа е со внатрешноста сунѓерот па за да се заштити уредот.
Пакет се вклучени :
•Автомобил Носителот x 1

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
L3Z
Бренд Име:
WEIYU
полнач:
No
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No

Избор на клиент