.

.

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) Круг Cabochon 10ММ Гроздобер Стил Бронза Позлатен Pendant Празно Settings Накит Diy Ѓердан Нараквици

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) Круг Cabochon 10ММ Гроздобер Стил Бронза Позлатен Pendant Празно Settings Накит Diy

DEN 427.00 DEN 474.72

Пристапност
Во достапна форма


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња/Многу) Круг Cabochon 10ММ Гроздобер Стил Бронза Позлатен Pendant Празно Settings Накит Diy Ѓердан Нараквици Метал : Цинк Легура БРЕНД : BOYUTE Квалитет : Олово и Никел Слободни

Главните карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HD0188
Функција:
накит додатоци
Празно големина:
10мм
Pendant Големина:
17mm
Објектот:
10мм pendant празно
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати ОЕМ и dropshipping

Избор на клиент