.

.

цена перформанси MF84ZZ големина 4x8x3mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Имајќи

цена перформанси MF84ZZ големина 4x8x3mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Flanged Страната Длабоко Ритам

DEN 1756.80

Пристапност
Во достапна форма


Предмет : MFZZ Топката Имајќи
Материјал : GCr15
Затворачи : 2 Штит
Димензии : 4mm x 8мм x3mm
ID (внатрешен дијаметар) : 4mm
OD (надворешен дијаметар) : 8mm
Ширина/Висина/дебелина : 3мм
Испорака :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба други имајќи но не го најде тоа за мојата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Главните карактеристики

Капацитет На Моторот:
Други
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MF84ZZ
Премази:
Други
Структура:
Други
H:
3мм
Тип:
Топката
Печати Тип:
ZZ
Број на Ред:
Единствен ред
Прецизност Оценка:
P0
Структура:
Длабоко Жлебот
Создаден Големина:
4mm
Надворешен дијаметар:
8мм
Број На Модел На:
MF84ZZ

Избор на клиент