.

.

BLEVOLO Бренд Мажите Паричникот Краток Кожа, Паричници Purses СТП Кожа Пари Клипови Sollid Тенка Паричникот За Мажи Purses 4 Бои

BLEVOLO Бренд Мажите Паричникот Краток Кожа, Паричници Purses СТП Кожа Пари Клипови Sollid Тенка Паричникот За

DEN 202.00 DEN 268.80

Пристапност
Во достапна форма

BLEVOLO Бренд Мажите Паричникот Краток Кожа, Паричници Purses СТП Кожа Пари Клипови Sollid Тенка Паричникот За Мажи Purses 4 Бои, Големина : 11.3*7.7*1.2 cm Тежина : 50g Бои : Cofee / Зелена / Сива / Браун Meterial : СТП Кожа Пакет : OPP Вреќа

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Објектот Ширина:
7.7cm
Паричникот Должина:
Краток
Бренд Име:
BLEVOLO
Паричници:
Спојката Паричници
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
11.3cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MW078
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
1.2cm
боја:
Сива,Кафена,Зелена,Кафе
мажите паричник:
пари клипови
тенка паричник:
За Мажите Purses
Пакување:
OPP вреќа

Избор на клиент