.

.

Оригиналната Намера Жените Пумпи Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна Браун Леопард Голи Црвено Вино, Црвени Чевли Жена Плус Големина 4-15

Оригиналната Намера Жените Пумпи Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна Браун Леопард Голи Црвено Вино, Црвени

DEN 2277.00 DEN 3503.52

Пристапност
Во достапна форма

Нов Висок квалитет на Жените Пумпи Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна Браун Леопард Голи Црвено Вино, Црвени Чевли Плус Големина 4-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
WP178
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
ЕВА
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
оригиналната намера
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна Браун Леопард Голи Црвено Вино Црвено
Чевли Тип:
жените пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
за 7-9cm

Избор на клиент