.

.

Mofe 20PCS/SET 35mm Оригиналното Лого Heptagon Тркачки Автомобил Тркала Rim Повлечи Ореви P1.25 P1.5

Mofe 20PCS/SET 35mm Оригиналното Лого Heptagon Тркачки Автомобил Тркала Rim Повлечи Ореви P1.25 P1.5

DEN 1117.00 DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма


НАЈДОБРА ЦЕНА со ВИСОК КВАЛИТЕТ 20 PCS/SET Original Логото Heptagon Ореви / Тркачки Автомобил Тркала Повлечи Ореви / Супер Заклучување Ореви P1.25 P1.5
Анти-кражба дизајн, 19 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ГЛАВНИОТ : ОРЕВ*20 ДОДАТОК : САМО АЛАТКА * 1 орев е погодна да се 4hole & 5hole Тежина по орев : 25g мала тежина, но висок strenghth Достапен во M12x1.25 и M12x1.5 тема видови, тие се прилагодени за скоро сите апликации. Тенок-линија адаптер исто така е обезбедена со комплет. Оваа висока јачина на орев има heptagonal форма која го спречува отстранување со обичните алатки, така заштита на вашиот тркала од кражба.
големина М12*P1.25 М12*P1.25 тип на возилото
Nission
Субару
Suzuki
Mazda
Хонда
Mitsubish
Ford
Тојота
Hyunda

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Година:
2013
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
19cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
MWN-29
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
MOFE
Објектот Тежина:
0.88kg
Специјални Функции:
Джантите повлечи ореви
is_customized:
Yes

Избор на клиент