.

.

Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 6 Копчето 3200 DPI LED Оптички USB Гејмер Глувци Кабел Глувче За КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер лаптоп

Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 6 Копчето 3200 DPI LED Оптички USB Гејмер Глувци Кабел Глувче За КОМПЈУТЕР

DEN 411.00 DEN 978.24

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Глувчето Име:MMR4
Копчиња : 6 копчиња со копчето за тркала.
Системи за следење : Оптички.
Max DPI : 3200 DPI
Ултра-прецизни Скролувајте Тркала.
Оптичка технологија работи на повеќето површини.
Ергономски дизајниран, долгорочна употреба, без замор.
Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug & play.
Се чувствуваат удобно, мобилни и стабилност.
Вклучете Живот : 50 милиони пати.
Пакет Големина : 15(L) × 10(W) x 5(H)cm.
Тежина : околу 170g±5g
Кабел должина : 1.5 m ± 0.5 cm
Компатибилен со Windows XP, Vista, Windows 7, МЕНЕ, 2000 и Mac OS..или најновите.
Корисникот за : high-end играчи, игри професионални играчи.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
ZUOYA
Оптичка Резолуција:
3200 DPI
Број На Модел На:
MMR4
Тип:
Жичен
Метод На Следење На:
Оптички
DPI:
3200
Бруто тежина:
200g
Стил:
3D
Времето на пазарот:
Декември-04
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Копчиња:
6
Број на Ролки:
1
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент