.

.

Нови Пристигнување MT3 FMB22 М12 Алатка Носителот месо тело 50mm со Drawbar Лице Endmill CNC Мелење Машина w/ 4pcs APMT1604 Карбид Инсерти

Нови Пристигнување MT3 FMB22 М12 Алатка Носителот месо тело 50mm со Drawbar Лице Endmill CNC Мелење Машина w/

DEN 4586.88

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации MT3 месо тело со М12 drawbar
Нови MT3 -22 со 400 R 50mm Лице Мелење машина & 4pcs Плоштадот карбид инсерти
Се КОРИСТИ За плоча за сечење , Hardenless вметнете користи за Челик meterial .
Опис :
Дијаметар : 50mm (2")
Diameter2 : 22mm ( недостаток дупка големина )
Висина : 45 mm
Машина носителот 4 инсерти
Вметнете Големина : 16 mm
Пакет Се Вклучени :
1 X MT3-FMB месо тело со М12 Drawbar
1 X Мелење Машина
4 X AMPT1604 PDER Карбид Инсерти
2 X Кутија
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[39414] Услуга и повратни информации

Главните карактеристики

Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
NO
Тврдост:
Висок
Обложување:
Други
Уметност . Нема .:
C0032

Избор на клиент