.

.

10PCS злато сребро метал 3d Дијаманти помине уметност божиќ украси шарм нокти, сјај rhinestones помине материјали накит Божиќ

10PCS злато сребро метал 3d Дијаманти помине уметност божиќ украси шарм нокти, сјај rhinestones помине материјали

DEN 91.00 DEN 95.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
стан 21 стилови за да изберете од, 10pcs/стил
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,
Покана Картичка, Телото Уметност, итн
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Пакетот Вклучува :
10 компјутери Помине Уметност DIY Декорација (еден дизајн само, ве молиме одберете го вашиот омилен дизајн пред цел.)
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање .
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка во odrder при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија или Бразил или руската Федерација,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. може да се врати за размена или наплата .
2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
10 Компјутери
Број На Модел На:
Помине уметност божиќ декорации
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Вкус-девојка
Тежина:
10g
Големина:
app 6mm to 14mm

Избор на клиент