.

.

Pesno Шарени Црна/Розова/Розова/Црвено Вино/Сина/Виолетова Алигатор Кожа Види Бенд Круг Жито Види Рака за FM ДОЛГО ОСТРОВ

Pesno Шарени Црна/Розова/Розова/Црвено Вино/Сина/Виолетова Алигатор Кожа Види Бенд Круг Жито Види Рака за FM

DEN 2769.00 DEN 3076.80

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани, pls потврди ширина што треба
Ние сме слики имам зема во вид, како и за сите екрани не се исти како
снимањето или изложеност на светлина и така натаму, бојата може да биде малку поинаква!
Како да се потврди ширина на watchband
Како на сликата погоре, ширината е 20mm, па види треба да бидат исти 20mm watchband.
Answer : ___________________________ Note :
Секој бенд има своја природна текстура, тоа е невозможно да се добие 2 иста текстура ремени. Па слики за
референца само, предмет на нашите достапните производи.
Параметар
Точка Бр. Специфицирате било-F003 Материјал на Рака Круг Текстура Алигатор Кожа Материјал на Површината Отпорен на Вода Cowhide Кожа Боја на Црна Рака, Портокал, Црвено Вино, Розева, Сина, Розова, Виолетова Материјал од Тока 316 L не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Боја на Тока тон Сребро, Злато се Зголеми на Ѕвонење, Златен Тон Изработка Слика за Страна Glossiness Светла Дупка 7holes Погоден за да се Види исти за 6-10мм дебелина Прилагодени Да Ширина(Watchband и Тока)(mm) Должина(mm) Дебелина (мм) погоден за дебелината на dial плоча 18x16mm 105+65mm 3.0-2.0 mm 6-10мм
Детали Слики
Додатоци
Нашиот Производ
Над сите прикажување слики, сликани во различни прикаже следниот ефект може да биде различен, специфични ве молиме во вид преовладуваат!

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Pesno
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
Специфицирате било-F003
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
17cm
Ширина на Рака:
18mm
Боја на Рака:
Црна, Розова, Розова, Сина, Црвена Вино, Виолетова
Материјал на Рака:
Алигатор Кожа Кожа
Материјал на Subface:
Теле Кожа Кожа
Тип на Тока:
316L не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока
Боја на Тока:
Сребрен Тон, Злато Се Зголеми На Ѕвонење
Гаранција:
1year
Пакет:
Картон со Кутија
Пакет Големина:
19x11x6cm

Избор на клиент