.

.

SORBERN Нови Женски Бренд Дизајнер Наочари Ацетат Оптички Рамка за Целосна Rim Очила За Жени Јасно Леќи Обичен Огледала Oculos

SORBERN Нови Женски Бренд Дизајнер Наочари Ацетат Оптички Рамка за Целосна Rim Очила За Жени Јасно Леќи Обичен

DEN 270.00 DEN 321.60

Пристапност
Во достапна форма

Нормално Пакување : 1pc/opp вреќа,12pcs/внатрешен кутија,300pcs/ЦТН
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.
SORBERN Нови Женски Бренд Дизајнер Наочари Ацетат Оптички Рамка за Целосна Rim Очила За Жени Јасно Леќи Обичен Огледала Oculos
Добредојдовте на нашата нова продавница :
Повеќе Производи,Можете да ја посетите нашата друга продавница :
Спецификација :
Модел БР. : 803
Рамка или Без Рамка :
Целосна
Рамка Материјал :
Ацетат
Функција :
рецепт леќи можат да бидат опремени,но екстра леќи трошоци треба да бидат платени од ваша страна
Леќи На Материјал :
Cylic
Големина на :
51-17-140
Време на испорака :
Во 7 дена откако ќе се потврди
Извозните Пазари
Глобални
Детали Покажуваат :
Браун
Портокал
Сива
Превозот Начин
Забелешка : Ние се испраќаат надвор преку Кина пост airmal од нормално,ве молиме да ни кажете кога сакате да промените на други изрази. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Сертификат
1.
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат користејќи Fedex/DHL,ве молиме дозволете ни 2 дена на располагање за да ја проверат квалитетот(од Страна на нашите ОК Оддел) пред тоа бродови надвор.
ТОНОТ НА КОЖАТА
Бледо Complexions
Ние препорачуваме да се обидува лесни рамки како и оние со еден допир на боја како роза или килибар.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Ние брод на вашиот Aliexpress Адреса стандардно,ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно, пред да се направи исплата.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
. Tortoiseshell рамки изгледаат одлично на лица со фер complexions (да се избегне потемни верзии), но јасно, сина или зелена tinged рамки може да се извлече боја од образите.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка .
Со соодветна големина за очила за сонце и eyeglass рамки треба да биде пропорционално со лицето големина,што значи дека помал наочари рамки и очила за сонце се најдобри за помали лица додека поголемите eyewear се погледне подобро на поголеми лица. Овие совети, не се правила, но тие може да ви помогнат во изборот на најдобрите рамка за секое лице.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
- Фитинг Упатство -
Избор на правото рамка и боја. Избегнувајте црни, кои можат да бидат премногу тешки за вашиот тен .
Ние сме затворени за време на викендите и НЕ бродот саботите или неделите!
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Темно Complexions
Маслиново Медитеранот, Златен или Азија кожата и темна коса изгледа зачудувачки во сребро, злато или јасни рамки. Рамката форма треба разлика на обликот на лицето (правоаголна рамка со тркалезно лице).Минимална Цел Количество : 1pc
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
SORBERN
Број На Модел На:
мо.803
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични
Големина:
51-17-140
рамка боја:
Сиви/Кафеави/Портокал
Обликот:
Пеперутка
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Материјал:
Cylic
Употреба:
Оптички Рамка за Читање Очила
Пол:
Жените/Женски/Жена
Одделот За Името:
Возрасни лица

Избор на клиент