.

.

2 парчиња/Многу 80 Вати-Led Бела Блан H7 LED 80w Canbus 80 вати viel хелер wie 60w 50w 55w Анти Brouillard Авто Автомобил магла led

2 парчиња/Многу 80 Вати-Led Бела Блан H7 LED 80w Canbus 80 вати viel хелер wie 60w 50w 55w Анти Brouillard Авто

DEN 1037.00 DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма

Бесплатен Превозот 2 парчиња Canbus Грешка Не Трепка H7 80 W Бела Светлина, LED Сијалица за Автомобил Магла Светилка (DC 12 V-30 V)
Ние сме специјализирани производител на LED авто светилка производители. Сите овие цени се големопродажната цена, добредојдовте на трговците на мало за да го купите и да се преговара.
- ТИП : 80 W (12 x 5 W) СТРАНА КРИ LED ПЛУС (4 X 5 W) ВРВОТ КРИ Може да ДОВЕДЕ-Автобус "Грешка Бесплатно" верзија,
- СИЈАЛИЦА БОЈА : XENON Супер Бела,
- BRIGHTNEST ЕФИКАСНОСТ : 980 lm,
- ЛЕР : ВИСОКА МОЌНОСТ, 12 страна 5 W КРИ ВИСОКА МОЌНОСТ и 4 напред отпуштање 5 W КРИ ВИСОКА МОЌНОСТ,
- ОПЕРАТИВЕН НАПОН : 9 - 32 V,
- ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 10.5 W,
- СПЕЦИФИКАЦИЈА на КОНЕКТОР : H7
- Долготрајни работни животи, ќе outlasts стандардни светилки до 15 пати,
- Тоа нема топлина излез и исклучително ниска потрошувачка на енергија,
- Лесно instalation, без промена, само plug and play,
- Многу високи стандарди во согласност со ISO 9001.
Плаќање :
1>.Ние прифаќаме Alipay
2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
2>.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Тоа е многу ниска цена.
2>.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Главните карактеристики

Тип Socket:
H7
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Напон:
12V
Бренд Име:
yobuyyowin

Избор на клиент