.

.

Свила Сатен Свадба Невестата Деверуша Облека Флорални Bathrobe Краток Кимоно Облека Ноќ Облека Бања Облека Мода Облекување Gown за Жени

Свила Сатен Свадба Невестата Деверуша Облека Флорални Bathrobe Краток Кимоно Облека Ноќ Облека Бања Облека Мода

DEN 296.00 DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма


Моден Жените Sleepwear Nightgown Сатен Облека, Појас Пижами Nightdress Babydoll
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Црна. Бела. Пинк. Црвена. Роуз. Сина. Светло Сина. Темно Сина. Виолетова. Светло Виолетова
Материјал : Сатен
Големина : S M L XL XXL
Повод : Home/Повик
Стил : Мода Долна Облека Sleepwear Ноќ Gown Облека
Големина На Табелата
Тагови/Нема. Должина На Ракав Рамо
S 83cm/32.6" 23cm/9.5" 53cm/20.8"
М 84cm/33" 24cm/9.4" 56cm/22"
L 86cm/33.8" 27cm/10.6" 58cm/22.8"
XL 86cm/33.8" 27cm/10.6" 62cm/24.4"
XXL 88cm/14.9" 30cm/11.8" 65cm/беа 25,5"
Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.
Пакет содржи : 1 x Женска Sleepwear

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
полиестер
Материјал:
Faux Свила,Полиестер
Број На Модел На:
0088
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Есен
Ткаенина Тип:
Сатенски

Избор на клиент