.

.

6mm Безбедност Очи Пластични Очи Животински Очи Мечка Очи Plug-In--Портокал-10pairs

6mm Безбедност Очи Пластични Очи Животински Очи Мечка Очи Plug-In--Портокал-10pairs

DEN 489.00 DEN 611.04

Пристапност
Во достапна форма


СОСТОЈБА : Нова
ПРОИЗВОД : Пластични Безбедност Очи со миење
БОЈА : Портокалова боја
КОЛИЧИНА : 100pcs (50pairs )
ДИМЕНЗИЈА : 6mm
Ако ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.
оваа големина,имаме 10color,можете да нарачате мешана боја или ќе needd боја.кога ќе го поставите цел,pls испрати ми ја боја број,ви благодариме

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
6mm
Mfg Серија Број:
Моден
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
пченка цвет
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
6mm
Материјал:
Пластични

Избор на клиент