.

.

hohappyme Фламинго Неонски Ѕид Знаци Лесни За Бар, Паб Кафе Продавница Соба Декоративни Плочи Светилка Дома Декор 15x28.5CM

hohappyme Фламинго Неонски Ѕид Знаци Лесни За Бар, Паб Кафе Продавница Соба Декоративни Плочи Светилка Дома Декор

DEN 599.00 DEN 907.20

Пристапност
Во достапна форма


hohappyme Фламинго Неонски Ѕид Знаци Лесни За Бар, Паб Кафе Продавница Соба Декоративни Плочи Светилка Дома Декор 15x28.5 CM Димензија : 15x28.5x2 CM се мери со лице, Можеби има 1-3 см грешка. Тежина : 230 G Напојување : USB или 3 AA батерии (не се вклучени) Животен век : Повеќе од 50000 часа Бои на знаци : Топло Бела / Розова боја / Црвен Инсталација : слободен стои или ѕид монтирани Апликација : Внатрешна употреба, дома или празник декорација не Бара штекер ,користете 3 AA батерии (Не Содржи) или Usb Напојување Може да се закачи на ѕид или место на некое место на рамна површина. Добар избор за одмор партија декорација За бебе осветлување подарок За дома осветлување За свадба партија Божиќ декорација Пакет Содржи : 1*Неонски Светилки знак
ШОПИНГ СОВЕТИ ВРЕМЕ на ИСПОРАКА на Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 12-48 часа на плаќање проверка, освен викенд и празник. Увозни давачки,даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Сепак,ние ќе го пријават во ниска вредност како "подарок" за да ви помогне да се избегне даноците и да се направи царинење. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Answer : ___________________________ Note : Бразил, вети времето за испорака е 90 дена, предмети да стигнат до својата земја Царината, ве молиме обидете се да го контактирате и итна нив, можеби ќе можете да го добиете тоа порано. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ од која Било причина,ако не сте задоволни со вашата нарачка, предмети може да се врати за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни денови кога ќе примите вратени предмети во нивната оригинална состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот,ние ќе ви понуди право врати адреса. ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,твојот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со пет ѕвезди. Ако имате било незадоволство со оваа набавка,само е-мејл со нас во секое време. Нашата услуга по продажбата на членовите ќе ви одговори во рок од 24 часа и да работат надвор добро решение со вас заедно. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите

Главните карактеристики

Стил:
Европа
Број На Модел На:
фламинго
Бренд Име:
hohappyme
Обликот:
Нередовните
Материјал:
PC+неонски

Избор на клиент