.

.

2018 Нов Стил рачно изработени Murano Lampwork Стакло Уметност Глазура Лист Pendant Одговара Ѓердан За Жените Девојка Партија Подарок Слободни кабелот

2018 Нов Стил рачно изработени Murano Lampwork Стакло Уметност Глазура Лист Pendant Одговара Ѓердан За Жените

DEN 95.52

Пристапност
Во достапна форма


Име : Уметност Глазура Лист Lampwork Pendant
Материјал : Стакло Lampwork
Големина : Appox 62*36*15mm
Тежина : Околу 16.1 g
Пакување : OPP Вреќа
Бесплатни кабелот
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10560
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Метали Тип:
Алуминиум Легура
Тип:
накит pendant
Стил:
Лист Пад
боја:
Сино/ Жолта/Аквамарин/ Red / Виолетова/Зелена
Материјал:
стакло lampwork

Избор на клиент