.

.

Мини Гроздобер Бронза Антички Сребрен Шарм Автомобил Шарм Одлуки DIY Метал Автомобил Шарм Pendant За Diy Предмети Бесплатен Превозот 30pcs T693

Мини Гроздобер Бронза Антички Сребрен Шарм Автомобил Шарм Одлуки DIY Метал Автомобил Шарм Pendant За Diy Предмети

DEN 139.20

Пристапност
Во достапна форма


Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза и Антички Сребрен Цинк Легура Мода Шарм Pendant Ѓердан DIY
Производ ID : T693
Големина : 22x15 mm
Количина : 30 КОМПЈУТЕРИ
Тежина/Пакет : 30g
Метал : Цинк Легура на никел слободни Висок Квалитет
БОЈА : Антички Бронза и Антички Сребрен

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
goinhot
Број На Модел На:
мини автомобили
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
мини автомобили
Обликот:
мини автомобили
Моден:
pendant шарм
Материјал:
Цинк Легура
Употреба:
шарм pendant ѓердан
боја:
Античкиот Бронза и Антички Сребрен
квалитет:
Доведе Слободни Никел слободни
Име:
моден шарм
накит додатоци:
DIY
товарни:
Бесплатен превозот

Избор на клиент