.

.

16G 3pcs/set Професионални Игла Летови челик, бакар, алуминиум вратило Мека совет стрела електронски пикадо, бесплатен превозот 100-8

16G 3pcs/set Професионални Игла Летови челик, бакар, алуминиум вратило Мека совет стрела електронски пикадо,

DEN 863.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Име : Мека Пикадо игла (електронски пикадо)
Тежина : 16g
Стрела тело со дијаметар : 8mm
Стрела барел должина(Вклучувајќи и игли) : 68mm
Род должина : 38mm
Бар материјал : месинг (анти-борење трајни континуирано )
Летови материјал : ПЕТ Стрела Летови
Пакување : Обична Кутија Сет (опремени со резервни три пластични Млад Господар, три пластични прачка)

Главните карактеристики

Возраст:
>8 Години
Тип:
Пикадо
Број На Модел На:
100-8

Избор на клиент