.

.

Jakemy 9 во 1 Multitool Пешачење Кампување Алатка Мултифункционален Виткање Алатка Клешти Нож Дупчиња Крстот Шрафцигер Одржување Алатка

Jakemy 9 во 1 Multitool Пешачење Кампување Алатка Мултифункционален Виткање Алатка Клешти Нож Дупчиња Крстот

DEN 472.00 DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[31230]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис
Jakemy 9 во 1 Multitool Пешачење Кампување Алатка Мултифункционален Виткање Алатка Клешти Нож Дупчиња Крстот Шрафцигер Одржување Алатка
Главни Карактеристики :
Тоа може да биде Рамен нос plier, скалирање нож, движење владетел, дупчиња / крст шрафцигер, шише настроената, столар е видов и flier.
Дизајн концепт на нашата главна боја е испреплетени со природата.
Тоа е отпорен на вода.
Спецификации : Бренд : Jakemy
Модел : JM-PJ1003
Материјал : Хром Vanadium Челик
Боја : Зелена
Тип : Рачни алатки Посебни карактеристики : 9 1
Функција : Поправка
Пакување : Пакет тежина : 0.17994 kg
Производ големина (L x W x H) : 14.50 x 13.50 x 4.50 cm / 5.71 x 5.31 x 1.77 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 16.50 x 14.50 x 5.50 cm / 6.5 х 5.71 x 2.17 инчи Пакет Содржина : 1 x Jakemy JM-PJ1003 9 во 1 Мултифункционален Виткање Алатка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Големина(инчен):
90MM, 145MM
Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Plier Стил:
кинески
Број На Модел На:
CS170827
Тип:
Рака Алатки
Број На Модел На:
Мултифункционален Виткање Алатка
Материјал:
Хром vanadium челик
Специјални Функции:
9 во 1
соголување дијаметар:
0.6 - 2,5 mm или 10 - 22 AWG
Функција:
поправка

Избор на клиент