.

.

50pcs (8 Инчи) 20cm Црно-Бела Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter е &FGDQRS #3 затворете Крајот

50pcs (8 Инчи) 20cm Црно-Бела Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter е &FGDQRS

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма


2 Кол : 50pcs Боја : (25 Црно-25 White)
3.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Нето должина на патент заби : 20cm ( 8 инчи )( прибл.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.100% Сосема Нов &Висок Квалитет. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.

Главните карактеристики

Големина:
8inch
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Број На Модел На:
#3
Тип На Производ:
Патентите

Избор на клиент