.

.

2017 новиот модерен танц мода Peng Peng здолниште танц групната фаза на изведба на облека TB127

2017 новиот модерен танц мода Peng Peng здолниште танц групната фаза на изведба на облека TB127

DEN 1149.00 DEN 1400.64

Пристапност
Во достапна форма

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите Ширина
(cm) Половината Ширина
(cm) Висина
(cm) Тежина
(kg) S 85 66 150-155 37.5-45 M 89 73 160-165 45-50 L 92 80 165-170 50-55 XL 97 87 170-175 55-60 2 XL 100 94 170-175 60-65 3 XL 107 100 170-175 65-70 4 XL 114 107 170-175 70-75 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Модални,Viscose
Број На Модел На:
TB127

Избор на клиент