.

.

Доминирам Т Кошула Лето Кратко Sleeve Teenages Аниме Доминирам Логото на Т-Маица Врвот Tees tshirt За Мажи Жени

Доминирам Т Кошула Лето Кратко Sleeve Teenages Аниме Доминирам Логото на Т-Маица Врвот Tees tshirt За Мажи Жени

DEN 479.00 DEN 748.80

Пристапност
Во достапна форма


Светот На Модата
Добредојдовте на нашиот магазин
Опис : Доминирам Т Кошула Лето Кратко Sleeve Teenages Аниме Доминирам Логото на Т-Маица Врвот Tees tshirt За Мажи Жени
СОСТОЈБА : 100% Сосема Нов ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL/3 XL пакет : Opp Вреќа Материјал : Модални Детали за Производот Серија : Игра/Цртан филм
Совети :
Нашата нормална испорака е Кина пост воздух mail.На следење на број ќе биде дадена еднаш нареди, ве молиме, не грижете се за превозот, како тоа може да потрае некое повеќе време се соочува со некои празници.
Ако сакате голема количина или вашата цел е над $200, ве молиме контактирајте со нас однапред за prics и превозот детали. Таму ќе биде повеќе попуст на цените и превозот надомест.
Плаќање
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ за Кредитна Картичка.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
Испорака
1. Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2. Кина Пост Воздух Пошта е нашата склопот на превозот начин.Ние нудиме тоа преку DHL .FEDEX .UPS-от или ВОЗДУХОПЛОВНАТА.
3. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок? или "Вистински Опис" и со пониска вредност за лесно царинење.
4. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам,и телефонскиот број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите да се движат натаму.Затоа ,тоа е високо ценети за напуштање на нас вашето мислење во тоа.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
3. Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Материјал:
Модални
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
SexeMara
Товарни:
Бесплатни Товар
Големина:
As below
Стил:
Доминирам T-Shirt
бои:
како слики
Функција:
доминирам
Возрасна Група:
Возрасни
Пол:
мажи или жени
is_customized:
Yes
Шема:
Новина

Избор на клиент