.

.

Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,девојчето wi

Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,девојчето

DEN 363.00 DEN 660.48

Пристапност
Во достапна форма


Ова е ЦЕЛОСНА недовршени формулиран плоштадот дијамант сликарство.
Големина на платно:За 24*29cm/34*44cm/44*54cm
Големина на слика :Околу 20*25cm/30*40cm/40*50cm
Забелешка : Големината е рачни мерења на локации, може да биде малолетно лице
разлики(2~3cm), тоа е нормално, ве молиме да бидат сигурни.
Внимание : Драги пријатели,поради малата големина на ефектот е лоша,само за децата
entertaintment и нови рака пракса,picky и умот клиенти,ве молиме изберете внимателно!!Што повеќе,не се отвори спорот за малата големина на сила и големина,ние
нема да се презема никаква одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Главните карактеристики

Големина:
Picture Size20x25cm, Picture Size30x40cm, Picture Size40x50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
Зависи од слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
unframe:
Без Рамка
Is_customized:
Yes
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
колекции внатрешни детали:
Смола честички, Основната ткаенина, Форцепс, Плоча
Материјал на Дијамант:
Кристал
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
stype:
Европа

Избор на клиент