.

.

Linyixun слонова коска Чипка vestido де noiva Душо Еден Рамо Патент Сирена Свадба се Облекуваат 2018 Нови Пристигнување Стил Свадба Gown

Linyixun слонова коска Чипка vestido де noiva Душо Еден Рамо Патент Сирена Свадба се Облекуваат 2018 Нови Пристигнување

DEN 7164.00 DEN 9552.00

Пристапност
Во достапна форма


П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе e laborate дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди. Прилагодувањето пати се забележани на секоја dresss производот страница. Превозот времето е 3-8 дена.
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт? A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори екранот поставување

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Едно Рамо
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Моден Елемент:
едноставна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Бренд Име:
linyixun
Број На Модел На:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Избор на клиент