.

.

Унисекс Лак За Поддршка На Спортот Работи Вметнете Перница Чевли Подлога Orthotic Гел Табани W15

Унисекс Лак За Поддршка На Спортот Работи Вметнете Перница Чевли Подлога Orthotic Гел Табани W15

DEN 103.00 DEN 109.92

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет Унисекс дизајн,да се собере во големината 40-45(Мажи Големина), може да се намали на мултифункционален insole за да одговара на вашите чевли. Лесен и удобен за да одговараат на вашите чевли. Лесно да се чисти. Удобен за носење. Тоа е одговара за вашите патики, против смрдеа, и шок апсорпција. Големина : 28 x 9 см(L x W) Количеството : 1pair Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
ЕВА пена

Избор на клиент