.

.

За Acer Iconia Tab A701 10.1 360 степени Ротирачки Универзална Таблета СТП Кожа покрие случај

За Acer Iconia Tab A701 10.1 360 степени Ротирачки Универзална Таблета СТП Кожа покрие случај

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма


ВНИМАНИЕ : 1. Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено. 2. Погоден за сите 10.1 инчен таблет, 3. Тоа е универзална случај со поголема големина од таблет. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ние ве советуваме да не го купите, ви благодариме! 4. Ако не можете да се сигурни дали производот одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас прво. 5. Ние нема да сноси никаква одговорност за вашиот погрешна цел. Пакетот вклучува : 1pcs кожа случај

Главните карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Модел Компатибилност:
Универзална
Ширина:
18.2cm
Должина:
27.6cm
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
10.1 инчен случај
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
Универзална

Избор на клиент